wtorek, 6 stycznia 2015

Czytelnicze marzenia - kto się pochwali?

Pamiętacie jak w listopadzie 2013 roku wymyśliłam i opublikowałam wyzwanie? Kilka osób chwaliło baner, pomysł, kilka zadeklarowało udział. Ciekawa jestem czy ktoś o nim pamiętał i co udało się przeczytać :P

Pochwalicie się?
Ja na bieżąco uzupełniam zakładkę z tym wyzwaniem. Idzie nieźle, co zresztą podsumowałam w poście wczorajszym. Do tego wyzwania, przypomnę, przeczytałam 13 książek w 2014 roku! :)

Kto nie wie o co chodzi, bo jest tutaj nowy zachęcam do zajrzenia TUTAJ i przemyślenie sprawy.

4 komentarze:

 1. Wiesz zaglądałam w tym roku w to Twoje prywatne wyzwanie i tez się nad nim zastanawiałam, nie chcę jak w innych deklarować się jakie 12 książek przeczyta w ciągu roku, bo lubię od nastroju sobie je czytać, a tu mogłabym wypisać zaległości i też w zależności od nastroju czytać :) pomyślę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I dlatego właśnie mam to swoje a nie "Z półki", które ogranicza rokiem wydania (nie można czytać z roku bieżacego, co pod jego koniec w stosunku do książek z początku roku mi nie pasuje)
   I dlatego również nie biorę udziału w 12 ksiażkach. Chcę czytać jak TY, to co chcę. A te szczególne "chciejki" mam na liście Czytelniczych marzeń.
   Zapraszam Cię zatem - to luźne bardzo wyzwanie

   Usuń
  2. Powiem Ci że mam zagwozdkę, ale chyba zostanę przy "z półki" bo lubię też wracać do książek już przeczytanych :)

   Usuń
 2. Właśnie w tym roku zauważyłam, że chyba "Z półki" nie jest kontynuowane, czego żałuję, więc może zastanowię się nad tym wyzwaniem. :)

  OdpowiedzUsuń

Przeczytałaś/-łeś to co napisałam, napisz co o tym myślisz, będzie mi miło :)

Zastrzegam sobie prawo do usuwania komentarzy anonimowych, obraźliwych i spamu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...