niedziela, 24 listopada 2013

Zapowiedź: "Tajemnice Emmy: powroty" Natasha WalkerLubisz czytać erotyki? Ja już lata świetlne żadnego nie przeczytałam...
Jeśli masz przynajmniej tyle lat, by móc czytać tego typu literaturę, to zapraszam za kilka dni na jeden z postów na blogu. Będzie to recenzja książki, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Akurat. Swoją premierę miała we wrześniu 2013 roku.
Dziś nie zdradzę więcej na temat książki - musicie zaczekać na recenzję. Teraz jednak pozwolę sobie zaintrygować Was opisem:


Emma Benson nigdy nie była dobrym materiałem na przykładną gospodynię domową. Ale nigdy nie podejrzewała też, że sprawy przybiorą aż tak niespodziewany obrót… Pokusy czyhają jednak na nią na każdym kroku, szczególnie teraz, gdy znalazła się na rozstaju dróg. Czy możliwe jest szczęśliwe życie u boku Davida, mężczyzny, który nigdy nie zrozumie jej nienasyconej żądzy i wybujałej wyobraźni? I czy wybaczyłby jej, gdyby zdradziła mu całą prawdę? W momencie, gdy jej małżeństwo znajduje się na skraju przepaści, pozostają dwa wyjścia – walczyć lub uciekać. Wybierając to drugie – przynajmniej na razie – zamienia Sydney na gorące, skąpane słońcem włoskie wybrzeże. I wtedy na horyzoncie pojawia się przystojny, namiętny nieznajomy o południowej urodzie, a Emma musi dokonać wyboru. I to szybko.

Kto poczuł się zaintrygowany i zainteresowany?

4 komentarze:

Przeczytałaś/-łeś to co napisałam, napisz co o tym myślisz, będzie mi miło :)

Zastrzegam sobie prawo do usuwania komentarzy anonimowych, obraźliwych i spamu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...