środa, 25 maja 2022

"Brat mojego męża" Danki Braun - już jutro premiera! - zapowiedź

Wydawnictwo Prozami zaprasza na jutrzejszą (26 maja) premierę książki Danki Braun "Brat mojego męża". 

Znacie twórczość autorki? Napiszcie.
Ja mam ogromną ochotę na ten tytuł z uwagi na imiona  głównych bohaterów i ich rodzinne więzy (choć w moim życiu to nie bliźniaki), ale będzie to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki.
Czy udane? Mam nadzieję :)


Oto opis:

W wypadku samochodowym ginie Paweł Cisowski, syn zamożnego wytwórcy mebli. Żona Pawła, Diana, nie może pogodzić się ze śmiercią męża. Traumę pogłębia świadomość, że teraz sama musi wychowywać dwójkę dzieci oraz utrzymywać rodzinę i dom.

Na szczęście może liczyć na pomoc teścia i sąsiadów, którzy są wujostwem zmarłego męża. Pół roku po śmierci Pawła Diana przeżywa szok na widok mężczyzny wyglądającego identycznie jak jej mąż. Okazuje się, że to jego brat bliźniak, Piotr, który dziesięć lat wcześniej po kłótni z ojcem wyjechał z Polski. Piotr bardzo dużo wie o życiu Diany i Pawła. Wyjawia szczegóły, które mogły być znane tylko małżonkom. Kobieta zaczyna podejrzewać, że to nie Paweł, lecz Piotr spoczywa w trumnie. Olkuska policja wznawia śledztwo dotyczące śmierci Pawła. Równolegle prowadzi je również wynajęty przez Cisowskich detektyw Mark Biegler.Kto zainteresowany? :)

2 komentarze:

Przeczytałaś/-łeś to co napisałam, napisz co o tym myślisz, będzie mi miło :)

Zastrzegam sobie prawo do usuwania komentarzy anonimowych, obraźliwych i spamu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...