środa, 7 kwietnia 2021

"Gdy nikt nie patrzy" M.M. Perr - premiera za kilka dni - zapowiedź


Już za tydzień, czyli 14 kwietnia swoją premierę będzie miała książka M.M. Perr "Gdy nikt nie patrzy". To już drugi tom serii z podkomisarzem Robertem Lwem wydany przez Wydawnictwo Prozami - jestem ogromnie ciekawa co wydarzy się tym razem, bowiem w "629 kości" końcówka pozostawiła w napięciu!

Moją recenzję pierwszego tomu możecie przeczytać TUTAJ

Oto opis wydawcy o "Gdy nikt nie patrzy":

W lesie nieopodal Warszawy, rodzina jadąca na wakacje, znajduje plastikowe worki z ludzkimi szczątkami. Śledczy dość szybko ustalają tożsamość ofiar. Jedną z nich był młody chłopak – dziedzic niemałej fortuny, drugą – pochodząca z ubogiej rodziny kelnerka. Ofiar pozornie nic nie łączy, a rozmowy z ich rodzinami nie dają jednoznacznych wskazówek co do motywów zbrodni.

Sprawę prowadzi aspirantka Sonia Czech, wnikliwa i ambitna policjantka, której życie toczy się głównie wokół pracy. Sytuacja komplikuje się, gdy odnajdywane są kolejne worki z poćwiartowanymi ciałami. Tymczasem, za sprawą byłego podkomisarza, Roberta Lwa, powraca temat Bruna Kality, podejrzewanego rok wcześniej o seryjne morderstwa. Czy kości znalezione wówczas w skrzynkach w bieszczadzkim domu Kality oraz odkryte w podwarszawskich lasach worki ze szczątkami są ze sobą powiązane? Czy rok wcześniej dopuszczono się rażących zaniedbań w tej sprawie? W prokuraturze robi się gorąco…

 

Skusicie się? :)

3 komentarze:

Przeczytałaś/-łeś to co napisałam, napisz co o tym myślisz, będzie mi miło :)

Zastrzegam sobie prawo do usuwania komentarzy anonimowych, obraźliwych i spamu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...