wtorek, 11 września 2012

Nagrody lubi każdy

Wczoraj odebrałam z poczty przesyłkę. Tym razem wiedziałam co to będzie... To znaczy wiedziałam, że nagroda pocieszenia za zajęcie 4 miejsca w konkursie czytelniczym u jenah, ale nie sądziłam, że taka wielka koperta :) Dziękuję Kinga! Normalnie zawartość taka wypasiona jak dla zwyciężczyni :)
Zresztą same oceńcie:


Super książka Noblistki - Doris Lessing - nie czytałam, nie znam też twórczości tej Pani. Do tego słodkości, przypinki i własnoręcznie (!) zrobiona zakładka.

Bardzo, bardzo Ci dziękuję :)

16 komentarzy:

 1. Gratuluję.Prezent faktycznie wypasiony.)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj trzeba będzie uważnie wypatrywać nowych konkursów u Kingi, skoro tak wygląda nagroda pocieszenia to aż strach pomyśleć co też wpakowała do nagrody głównej ;-) Mam nadzieję że książkę niedługo przeczytasz, bardzo jestem jej ciekawa :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak otworzyłam kopertę to też byłam zdziwiona nagrodą pocieszenia :) i też pomyślałam o tym samym - jak wygląda nagroda główna u Kingi :)

   Usuń
  2. aha, książkę przeczytam i będzie recenzja, ale kiedy to będzie nie obiecam, bo kolejka spora :)

   Usuń
 3. Oj tam, nie przesadzajcie :)

  Jak już wcześniej wspomniałam, bardzo cieszę się, że mogłam sprawić Ci niespodziankę :) I jeszcze raz dziękuję za udział w konkursie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Doczytałam u mnie, że studiowałaś w Kielcach. To zupełnie tak, jak ja :) Mogę wiedzieć na której uczelni i ewentualnie, co to był za kierunek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak się to teraz nazywa to nie wiem, bo nazwy uczelni co chwilę zmieniają. Ale wtedy to była Akademia Świętokrzyska. A kierunek Informacja naukowa i bibliotekoznawstwo. Specjalność dziennikarstwo.
   A Ty?

   Usuń
  2. O matko, to mamy wspólną macierzystą uczelnię! Teraz to już jest Uniwersytet UJK :) I na dodatek wspólny budynek, bo ja byłam zaraz obok - na polonistyce :)

   Usuń
  3. to faktycznie byłyśmy w tym samym budynku :) ależ ten świat mały...
   ja robiłam magisterium w 2004 roku. ciekawe czy miałyśmy okazję się spotkać?

   Usuń
  4. Ja skończyłam w 2008 r, więc bardzo możliwe, że przez rok mijałyśmy się gdzieś na korytarzu, bo zaczynałam w 2003 r. :) W Twojej części byłam bardzo często, chociażby z tego powodu, że tam był bufet, no i dziekanat oczywiście :) A i czasem zajęcia tam się zdarzały. A pamiętasz łącznik między naszymi wydziałami? Tam pod schodami spędziłam wieeeeele godzin :)
   Ech... wspomnienia :)

   Ciekawe, czy miałyśmy jakiś wspólnych wykładowców...

   Usuń
  5. Zatem możliwe, że się kiedyś widziałyśmy. Że dziekanat i bufet to tak, ale zajęcia u nas??
   Łącznik oczywiście pamiętam, pamiętam nawet czasy kiedy go nie było... ale stara jestem hihi
   Wspólni wykładowcy...hmmm... może, ale to musiałabym indeksu poszukać

   Usuń
  6. Tak, mieliśmy tam zajęcia :) Nie wiem, czy Ty jeszcze byłaś, jak zrobili w waszej części piękną aulę. Miałam tam naprawdę sporo wykładów.

   Usuń
  7. mówisz o tej auli koło łącznika? bo ja tylko tą znam, zresztą już na I roku miałam w niej zajęcia. Chyba, że powstało jeszcze coś?

   Usuń
  8. Tak, właśnie o tej auli piszę :) Tylko nie pamiętałam, czy ta aula już wcześniej była, czy ją po prostu remontowali. Wiem, że coś z nią robili :)

   Usuń

Przeczytałaś/-łeś to co napisałam, napisz co o tym myślisz, będzie mi miło :)

Zastrzegam sobie prawo do usuwania komentarzy anonimowych, obraźliwych i spamu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...