piątek, 15 lutego 2019

Kasia Magiera "(Nie)sława" - zapowiedź - patronat

Kasia Magiera

Już 15 marca swoją premierę będzie miał kryminał Kasi Magiery "(Nie)sława".

Pisarka debiutowała książką "Echo milczenia" w 2018 roku.Jeśli lubicie czytać kryminały albo książki z fabułą osadzoną w Krakowie albo tym bardziej kryminały z akcją w Krakowie to jest to coś dla Was!

Oto oficjalny opis "(Nie)sławy":

'W Krakowie właśnie rozpoczyna się coroczny zjazd celebrytów. Zaproszeni na niego zostali wszyscy ludzie z pierwszych stron plotkarskich gazet. Przybyli, aby pysznie się bawić. Jednak te plany już na starcie zostają zachwiane, gdyż we własnym mieszkaniu, w bliskim sąsiedztwie hotelu, gdzie mieszkają zaproszeni na zjazd celebryci, zostaje znalezione ciało jednej z najbardziej opiniotwórczych dziennikarek show-biznesu. To ona, niczym sędzia Sądu Najwyższego, wydawała ostatecznie wyroki, kto zostanie gwiazdą, a kto nie ma szans na spektakularną karierę. Nie ma wątpliwości, że została zamordowana w dziwny i nietypowy sposób.

Doświadczona komisarz Gwiazdowska i młody aspirant Winnicki rozpoczynają dochodzenie w zupełnie im obcym i nieprzyjaznym świecie. Kłamstwa i manipulacje są tu na porządku dziennym. Nikt nie mówi prawdy o sobie. Każdy z celebrytów coś ukrywa, a co najważniejsze - każdy miał motyw, aby się pozbyć znanej dziennikarki. Czy Gwiazdowska i Winnicki będą umieli dostrzec, gdzie zaczyna się, a gdzie kończy gra każdego z podejrzanych? Czy uda im się dojść prawdy i złapać mordercę? Czy znajdzie się ktoś, kto pomoże im zrozumieć, jak funkcjonuje świat show-biznesu?'


Brzmi kusząco? Dla mnie ogromnie! :)


Zwłaszcza, że patronat nad książką objęło między innymi Ejotkowe postrzeganie świata :)  Już możecie ostrzyć ząbki na konkurs :)
4 komentarze:

Przeczytałaś/-łeś to co napisałam, napisz co o tym myślisz, będzie mi miło :)

Zastrzegam sobie prawo do usuwania komentarzy anonimowych, obraźliwych i spamu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...